Липова Долина відзначила 392 річницю з Дня створення

День селища липоводолинці відзначали на Зелену неділю. Під час свята у центрі населеного пункту зібралися чи не всі жителі та багаточисельні гості.

До земляків звернувся селищний голова Сергій Нищета, який зазначив, що сьогодні Липова Долина радо зустрічає всіх своїми квітучими липами, неперевершеною природною красою, оновлена і мрійлива. «Впевнений, що з кожним роком вона ставатиме кращою, набуватиме вигляду сучасного містечка, затишного і комфортного для проживання, привітного для гостей. А незабаром ще й стане адміністративним центром об’єднаної територіальної громади. Тож нині ми з вами пишемо нову історію селища».

Він подякував жителям Липової Долини за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій селища, покращення добробуту його жителів. Побажав здоров’я, любові, миру і достатку.

Також цього дня відбулися фінальні матчі турніру з вуличного футболу «Sstreet football 5х5», що проходив на шкільному стадіоні.

У турнірі взяли участь 9 команд: «Вікторія», «Кристал», «Метеор», «Легіон», «Спарта», «Хорол», «Фенікс», «Юність», «Young boys». Спекотно було не тільки від сонця, а й від емоцій. Хтось отримав червону картку, хтось трішки травмувався, але чергові медики швидко надали допомогу. Втім усе завершилося добре!

Всі команди відчайдушно змагались та проявили неабияку спортивну майстерність і завзяття. Перше місце посіла команда «Легіон», друге – «Спарта», третє – «Метеор». Переможці отримали кубок, грамоти та медалі, а за фінансової допомоги ТОВ «Мрія» ще й грошові винагороди.

Свято тривало цілий день. Тут були й виставки народних умільців, і продаж смаколиків, і ігрові зони для дітей. Головним атрибутом свята стало спілкування, веселий настрій та концерт місцевих виконавців.

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 18 червня 2019, 15:00

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради