З гарним настроєм, піснями й танцями відзначили жителі Пожні, що на Великописарівщині, День села

Цьогоріч вперше родинне свято, на яке з’їхалися багато тих, хто тут народився й виріс, відзначали влітку.

Традиційно у місцевому Будинку культури зібралися чи не всі жителі – від наймолодшого, до найповажнішого. Бо це – привід згадати про життєвий шлях, заспівати душевних пісень, подивитися виступи артистів, нагородити тих, хто своєю працею зробив значний внесок у розвиток Пожні.

Відкрила свято сільський голова Валентина Масалітіна, яка привітала односельців із святом, розповіла про історичне минуле Пожні та про пріоритетні плани на майбутнє. Вона подякувала всім небайдужим, хто працює на благо населеного пункту та допомагає йому.

Запросили на свято місцеві мешканці й свого депутата – Олександра Стрельченка, який не один рік допомагає пожнянцям. За його ініціативи було замінено вікна в клубі та бібліотеці, спільно з керівником фермерського господарства «Світанок» Миколою Надточієм встановлено дитячий ігровий майданчик, а цьогоріч уже виділені кошти на придбання двох мікрофонів у клуб та заміну в закладі вхідних дверей.

Вітаючи мешканців села обласний депутат відзначив працьовитість та згуртованість жителів, завдяки чому і відбувається нинішнє дійство, де поєднані традиції  і сучасність, талант і наполегливість,  а найголовніше гордість за свою малу батьківщину. 

«Мені ваш край став рідним і близьким серцю, і я намагаюся всіма силами допомагати, - зазначив Олександр Юрійович у своєму вітальному слові. -  На жаль, в нашій країні сьогодні багато проблем, особливо в сільській місцевості. Найбільш серйозне питання – дороги. Я, як секретар бюджетної комісії, вніс бюджетну пропозицію щодо виділення грошей на капітальний ремонт доріг на Великописарівщині. Але поки ці ініціативи залишаються без відповіді. Утім, не опускаємо рук і будемо добиватися, аби допомогти жителям наших сіл». 

Олександр Стрельченко подякував усім, без винятку, мешканцям Пожні за їх внесок у розвиток села, побажав миру, здоров’я, благополуччя, наполегливості у досягненні успіхів  для розвитку і процвітання та відзначив чотирьох жінок – Анну Масалітіну, Віру Мальцеву, Віру Войтенко та Олександру Драбнову квітами і подарунками.

Святкування для пожнянців продовжилися концертною програмою, розвагами для дітей та виставкою робіт народних умільців.

Також читайте:

 

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 18 червня 2019, 14:35

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради