Медиків Сумського району з їх професійним святом привітав голова обласної ради Володимир Токар

Напередодні професійного свята – Дня медика до Сумської центральної районної клінічної лікарні завітав голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

Він оглянув відремонтовані приміщення закладу, нове обладнання, зокрема, – рентгенапарат, на який рівними частинами обласним та районним бюджетом було виділено 4 млн грн, поспілкувався з головним лікарем, депутатом обласної ради Володимиром Поцелуєвим, медперсоналом лікарні.

«На плечах людей в білих халатах лежить велика відповідальність. Саме ви стоїте на шляху подолання болі і недуг. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання. Приємно відзначити, що з року в рік поліпшується матеріальна база вашого закладу, з’являється новітнє медичне обладнання, спеціалізовані кабінети, удосконалюються знання персоналу лікарні», - зазначив Володимир Токар.

Він подякував медикам за їх самовіддану працю на благо жителів Сумського району, за врятовані життя та здоров’я тисяч пацієнтів, за віру та надію, яку вони дарують людям. Побажав міцного здоров’я, невичерпної енергії та добробуту. «Нехай радість життя, яку ви даруєте людям, повертається сімейним теплом, щастям та благополуччям до ваших домівок», - звернувся до присутніх голова обласної ради.

Також читайте:

 

 

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради