Володимир Токар білопільським медикам: «Не можливо підібрати слів, на які ви заслуговуєте, тому низько вам вклоняюся!»

«Ви супроводжуєте кожного з нас із народження, протягом усього життя переживаєте разом із нами кожну хвилину хвороби, даруєте надію на одужання», - з таких слів розпочав своє привітання білопільським медикам голова Сумської обласної ради Володимир Токар, який приїхав привітати їх з професійним святом.

Очільник обласних парламентарів наголосив, що роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою й необхідною. «Кожен із нас розуміє: здоров’я людей залежить від професійності, порядності й душевної доброти медика. Тому ми, як влада, повинні зробити все для того, аби ви приходили в лікарню і думали лише про роботу. Для цього, в першу чергу, повинна бути достойна зарплата. На жаль, обласне і районне керівництво не може повністю забезпечити це питання, бо воно – державного рівня. Втім, ми робимо все можливе, аби у вас не було заборгованості і ви вчасно отримували свої кошти. Загалом не можливо підібрати слів, на які ви заслуговуєте, тому низько вам вклоняюся!», - зазначив Володимир Токар.

Він побажав присутнім здоров’я, миру, добробуту, сімейного благополуччя. Кращим працівникам галузі вручив відзнаки обласної ради

Привітали медиків і керівники району – Володимир Верещагін та Володимир Відуєв. Вони говорили про те, що золоті руки і щира душа медпрацівників завжди направлені на те, щоб наші громадяни були здорові. Порівнювали лікарів та медсестер з ангелами в білих халатах, бо коли людині важко і вона втрачає своє здоров’я, вона йде за допомогою саме до медиків.

Цього дня винуватці свята отримували грамоти та відзнаки, подарунки, теплі слова подяки та вітання від аматорів Білопільщини.

Нині в Білопільському районі працює 364 медика, з них 56 лікарів.

Також читайте:

 

 

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради