Вітання голови обласної ради до Дня медичного працівника

Шановні медики Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної обласної ради прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом та слова вдячності за вашу благородну працю.

Споконвіку здоров’я цінувалося більше за будь-які скарби світу. Тому професія лікаря, медичної сестри, завжди була й залишається однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме ваша нелегка праця, доброта, гуманність, благородність, професіоналізм повертають людям здоров’я, приносять радість та людське щастя.

Депутати обласної ради постійно опікуються розвитком медичної галузі на Сумщині, що посприяло за останні кілька років значному поліпшенню стану медичних комунальних закладів, забезпечення їх ліками та необхідним новим сучасним медичним обладнанням.

З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я Сумщини за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям! Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир! Міцного здоров’я, благополуччя й добра вам та вашим трудовим колективам і родинам!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                            Володимир Токар

 

 

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Субота, 15 червня 2019, 10:19

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради