Голова Сумської обласної ради Володимир Токар з робочим візитом відвідав Білопільщину

Керівник депутатського корпусу побував у Ворожбянському навчально-виховному комплексі та селі Сергіївка.

У місті залізничників Володимир Токар оглянув стан робіт із встановлення нових енергозберігаючих вікон у НВК №1, на які з обласного бюджету було виділено 450 тисяч грн.

Директор навчального комплексу Тетяна Біличенко розповіла, що вікна у закладі не мінялися з 1948 року, відколи була побудована школа. Вони вже струхли і не утримували тепло. Тож керівниця вирішила звернутися до Володимира Токаря, який звернув увагу на нагальну потребу закладу. 40 вікон вже встановлено у класних кімнатах. У процесі виготовлення знаходяться ще 28, які будуть замінені в коридорах школи до 1 вересня.

Далі – візит до села Сергіївка, в якому було організовано свято для місцевої малечі. Тут встановили дитячий ігровий майданчик, роздавали найменшим жителям села солодощі та повітряні кульки.

Володимир Токар наголосив, що Сергіївка – дуже маленьке село, але місцева малеча також потребує уваги. «Подібні майданчики ми намагаємося встановлювати у райцентрах, селах та ОТГ. Бо село живе, поки там лунає дитячий сміх. І тому ми намагаємося робити все для того, щоб у селі були дитячі садки, школи. Мені особисто дуже приємно, коли я бачу усміхнені дитячі обличчя і розумію, що наша праця не була даремною. Бо радість в очах дітей – це те, заради чого варто жити», - зазначив керівник обласного парламенту.

Він подякував за ініціативу у встановленні майданчика і виділенні коштів (70 тисяч грн) депутату обласної ради  В’ячеславу Бершову.

Сергіївський сільський голова Тетяна Прокопенко і батьки дітей дякували за такий подарунок. Вони говорять, що раніше у Сергіївці, де мешкає майже 300 людей, ніколи не було ігрової зони. Тепер радості малечі немає меж.

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 червня 2019, 07:25

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради