telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Пам’яті колеги, товариша, прекрасної людини Олексія Сябренка

Гірка новина громом недільного літнього вечора увірвалася в життя всіх тих, хто знав, працював, любив Олексія Валентиновича Сябренка.

9 червня лампадку його земного буття згасила підступна смерть на крутому віражі. Тепер він не з нами... Він пішов, не попрощавшись на злеті, не прошептавши останнього слова, не долюбивши, не реалізувавши всі свої задуми.

Він любив життя, і воно відповідало йому щирою взаємністю: у нього зростав син – його надія й опора, тож по-особливому турбувався про його майбутнє, піклувався про батьків, був добрим господарем, мав улюблену роботу, дружив, допомагав усім, хто потребував, відгукувався на будь-які прохання близьких і зовсім незнайомих людей.

Олексій Валентинович Сябренко народився 10 січня 1977 року в м. Новомосковськ Дніпропетровської області. Сумчанин – з 1991 року. 1999 року закінчив Сумський аграрний університет. Тоді ж прийшов на роботу в управління майном Сумської обласної ради, де з 2002 року працював заступником начальника.

Життєлюб за натурою, він вносив у життя колективу струмінь енергії, позитиву. Вимогливого і справедливого, знаючого свою справу Олексія Валентиновича поважали і любили колеги.

Керівництво, депутатський корпус, працівники управління майном та виконавчого апарату обласної ради глибоко співчувають родині, друзям, знайомим і просять згадати Олексія Валентиновича Сябренка добрим словом і світлим спомином.

Нехай земля буде пухом колезі, товаришу, прекрасній людині Олексію Сябренку і вічний спокій його душі!

 

 

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 червня 2019, 09:24

Документи облради

Go to top