Володимир Токар привітав депутатів-спортсменів Сумщини зі «сріблом» на Всеукраїнській спартакіаді

Сумська збірна стала другою у командному заліку на ІІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів, яка сьогодні, 8 червня, закінчилася у місті Чорноморськ, що на Одещині. Наші спортсмени знову, як і минулоріч, за результатами змагань у всіх видах спорту поступилися лише Івано-Франківським обранцям.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар привітав команду з таким високим результатом. «Мені дуже приємно і я пишаюся тим, що наші спортсмени зберегли минулорічну традицію і зійшли на другу сходинку п’єдесталу, залишивши позаду 14 команд. Це – престиж і для депутатів, і для всієї Сумщини», - зауважив очільник обласного депутатського корпусу.

Голова мандатної комісії, депутат Сумської обласної ради, суддя національної категорії Марія Коняєва розповіла, що на високому рівні грали наші футзалісти під керівництвом заслуженого тренера з футзалу, викладача Сумського педагогічного університету Ігоря Кравченка. Він, за словами Марії Миколаївни, був наставником, і зробив усе можливе та неможливе, аби наша команда вийшла у фінал. Але, на жаль, в останній грі вона поступилася івано-франківцям з рахунком 1-0.

Також на високому рівні грав у шахи представник Глухівщини Сергій Сорока. Він посів третє місце в особистому заліку.

На адресу сумської збірної звучали слова похвали і вдячності під час закриття змагань. А Марії Коняєвій було вручено Почесну грамоту від ГО ФСТ «Спартак».

Керівник команди – суддя міжнародної категорії з волейболу, директор КЗ СОР СОДЮСШІ «Інваспорт» Володимир Босенко сказав, що так вболівав за спортсменів, аж втратив голос. «Я пишаюся кожним із членів нашої команди, які доклали максимум зусиль для того, аби ми посіли почесне друге місце. Будемо старатися і працювати, щоб наступного року все ж таки посунути постійних лідерів змагань – івано-франківців і вийти в лідери», - зазначив Володимир Миколайович.

Нагадаємо, Сумщину на VIІІ Всеукраїнській спартакіаді серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад представляли 22 депутати. Загалом у змаганнях взяли участь 334 спортсмени з 16 областей України. За перемогу депутати боролися у п’яти видах спорту:  футзалі, волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Субота, 08 червня 2019, 19:34

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради