telegram Facebook Twitter Youtube

Сумська збірна показує гарні результати на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів

З хороших результатів розпочала команда Сумщини перший день змагань на VІІІ Всеукраїнській спартакіаді серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

Збірна Сумщини представлена переможцями фінальних змагань обласної спартакіади, яку очолив суддя міжнародної категорії з волейболу, директор КЗ СОР СОДЮСШІ «Інваспорт» Володимир Босенко. Честь бути головою мандатної комісії вже декілька років поспіль надано депутату Сумської обласної ради, судді національної категорії Марії Коняєвій.

Спартакіада проходить з 3 по 8 червня у місті Чорноморськ Одеської області. Участь у заході беруть 334 спортсмени із 16 обласних команд-учасниць, які змагаються у 5 видах спорту: футзалі, волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках.

На даний час сумська збірна показує один із кращих результатів. Уже проведено перші змагання з волейболу, футзалу та шахів, де наші спортсмени лідирують. Депутати Сумщини вже захоплюють уболівальників грою на спортивних майданчиках, демонструють майстерність та витривалість, навички, знання та вміння. У перший же день змагань наші футболісти та волейболісти стали лідерами у своїх групах. У настільному тенісі Ірина Сегида виграла дві партії і однією поступилася. Втім, представниця Білопільщини налаштована на перемогу. Також кращими поки що у шахах є Ірина Панченко з Ямпільщини та Сергій Сорока з Глухівської міської ради.

Під час спільного засідання мандатної комісії, головної суддійської колегії, оргкомітету з представниками команд, керівник сумської збірної Володимир Босенко передав вітання від керівництва Сумщини і вручив іміджеві подарунки від області головному судді змагань, представнику управління молоді та спорту Чорноморської міської ради, членам оргкомітету і представникам команд. Їх ще під час першого організаційного засідання комітету з проведення спартакіади депутатів усіх рівнів, яке було проведено у березні поточного року, запланував передати перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, який пішов із життя 6 квітня 2019 року.

Володимир Босенко загадав, що минулого року команда Сумщини саме під керівництвом Анатолія Яковича зайняла почесне друге місце. Тож запропонував усім вшанувати його пам'ять хвилиною мовчання…

Змагання продовжуються. Голова обласної ради Володимир Токар побажав сумській збірній подальших перемог та висловив удячність за примноження спортивної слави нашого регіону. «Сподіваюся, що наша команда здобуде почесне місце серед інших областей і гідно представить Сумщину на цих змаганнях», - наголосив очільник депутатського корпусу.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 05 червня 2019, 08:40

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення