«Управлінець має бути ініціативним, мужнім, комунікативним, чесним, сповідувати християнські цінності», - каже Джордж Роллер

Працівники виконавчого апарату Сумської обласної ради взяли участь у зустрічі посадовців з американським громадським діячем, співголовою організації «Капіталійський пагорб» Джорджем Роллером. Він разом із дружиною Ліндою приїхав удруге до Сум, аби стати учасником молитовного сніданку. Тож, скориставшись можливістю, мав розмову також і з державними службовцями.

Гість у першу чергу зазначив, що знайомий з Україною ще з 1993 року, коли в Одесі, як волонтер, брав участь у будівництві семінарії. «Американці підтримують українців, - сказав він, - і моляться за те, щоб в Україну повернувся мир».

Джордж Роллер нині є організатором стажування молодих лідерів у Конгресі США, тож поділився своїм баченням інтеграції молоді в політику державного управління, а також розповів, якими рисами має володіти справжній управлінець. Насамперед ті, хто працює з людьми, має бути ініціативним, мужнім, комунікативним, чесним, сповідувати християнські цінності тощо.

Гість відповів на запитання присутніх.

 

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради