«Квіткова радість» зустрічає донорів Сумського обласного центру служби крові

Сьогодні за участі заступника голови обласної ради Тетяни Головко, волонтерів, батьків онкохворих дітей у Сумському обласному центрі служби крові відбулося відкриття виставки «Квіткова радість». Тут представлені акварельні роботи, створені на майстер-класах у онкогематологічному відділенні Сумської обласної дитячої лікарні.

Виставка покликана популяризувати безоплатне донорство крові та її компонентів, які конче необхідні під час лікування онкохворих дітей.

«Кожен із нас може зробити крок назустріч і не залишатися осторонь гострих проблем та викликів, які стоять перед батьками хворих дітей», – зазначила заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

Голова Громадської організації «Батьки онкохворих дітей» Оксана Смольникова розповіла, що цикл наставницьких майстер-класів за участі представників депутатського корпусу обласної ради був започаткований у 2018 році головою облради Володимиром Токарем. Вони орієнтовані і на дітей, і на батьків, які хоч не надовго, але можуть відволіктися від лікарняних проблем.

У ході заходу батьки хворих дітей написали слова подяки усім донорам, які допомогли дітям чи допоможуть в майбутньому. Тетяна Іванівна також висловила вдячність громадським організаціям, які популяризують донорський рух.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Субота, 15 червня 2019, 10:06

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради