Фінішує ювілейний рік Сумської філармонії

Здається, ще вчора Сумська філармонія тільки афішувала початок 80-го ювілейного концертного сезону, а 30 травня у концертній залі закладу знову був аншлаг – шанувальники музичного мистецтва зібрались на святковий концерт, присвячений його закриттю.

Ювілейний рік для філармонії позначився цікавими мистецькими проектами, активною гастрольною діяльністю. З творчістю сумських артистів познайомились глядачі Івано-Франківська, Чернігова, Житомира, Запоріжжя, Львова, неодноразово майстри сцени виїжджали на Схід України, піснею підтримуючи бойовий дух наших захисників.

До слова, камерному оркестру старовинної та сучасної музики «РЕНЕСАНС», у ювілейному сезоні виповнилось 35 років.

Цьогоріч до сумської філармонії приїздили маститі виконавці світового рівня, зокрема, народний артист України Володимир Кашуба, італійський диригент Сандро Наглія, двічі номінант Греммі американський піаніст Беніто Гонсалес та інші.

З нагоди свята артистів та працівників філармонії вітали представники влади та громадськості, відзначаючи, що кожна знакова подія в області знаходить відбиток у тематичних концертних програмах, які відбуваються не лише у стінах філармонії, а й на концертних майданчиках регіону. Тож багатьох артистів було відзначено грамотами Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації, управління культури.

Грамотою Сумської обласної ради за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток музичного мистецтва було нагороджено артистку-вокалістку жіночого вокального ансамблю народної пісні «Лада» Олену Кірієнко, артиста-вокаліста, Заслуженого артиста України Леоніда Матвієнка та артиста-вокаліста Костянтина Обозного.

Концерти на ознаку закриття сезону триватимуть цілий тиждень. Так, 6 червня артисти філармонії запрошують на естрадну програму «Україно, зорі твої сині».

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube