Напередодні Дня захисту дітей Тетяна Головко відвідала обласну дитячу лікарню

Заступник голови обласної ради Тетяна Головковідвідала Сумську обласну дитячу лікарню. Тут в онкогематологічному відділенні вона разом з батьками, дітками та медичним персоналом лікарні взяла участь в одному з художніх майстер-класів «Квіткова акварель».

Цього разу всі присутні мали змогу акварельними фарбами намалювати піони. Ініціатором та вчителем на майстер-класі виступила голова Громадської організації «Батьки онкохворих дітей» Оксана Смольникова.

«Атр-терапія допомагає дітям та їхнім батькам хоч трішки відволіктися від процедур, а ще є важливою складовою психологічної реабілітації», – зазначила Тетяна Іванівна.

Такі тематичні майстер-класи вже стали традиційними для дитячої лікарні, адже хворій малечі та її батькам, як нікому, потрібне позитивне мислення та підтримка. Таким же традиційним стало й відвідування цих заходів представниками Сумської обласної ради та депутатського корпусу.

Тетяна Головко обговорила з завідувачем онкогематологічного відділення дитячої лікарні Ліаною Нікітенко нагальні проблем, які наразі стоять перед лікарнею та батьками хворих.

Усі картини, що були створені на майстер-класах, займуть почесне місце на виставці, яка відбудеться 3 червня у Сумському обласному центрі служби крові. Саме таким чином онкохворі діти та їх батьки вирішили висловити подяку донорам, які здають кров та її компоненти для маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення дитячої лікарні.

Також читайте:

 

 

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради