Тетяна Головко: «Будні й свята наших дорогих дітей нехай будуть схожими на казку!»

До Дня захисту дітей КУ СОР «Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю» провів театральний фестиваль «Веселка».

Цей захід дає змогу дітям показати свої таланти, поспілкуватися з однолітками, а батькам та педагогам – порадіти досягненням своїх дітей та вихованців. Директор центру Олена Сущенко привітала присутніх та подякувала всім, хто приїхав на вже ХІІІ фестиваль. А це, між іншим, колективи не лише з Сум та області, але й гості з Полтави, Харкова та Києва.

Театр, як вид мистецтва, найбільш повно сприяє творчому розвитку особистості. «Арт-терапія – ефективний засіб у соціалізації дитини. Крім того саме шляхом гри дитина відкриває нові грані», – зазначила у вітальному слові заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

У святковій, урочистій атмосфері за активну життєву позицію, сумлінне виконання батьківських обов’язків, підтримку та участь у житті Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю й з нагоди проведення ХІІІ обласного інтеграційного театрального фестивалю людей з функціональними обмеженнями «Веселка» Тетяна Головко вручила Подяки Сумської обласної ради Наталії Загребельній та Світлані Тодчук. А потім, звертаючись до всіх присутніх у залі батьків, зауважила, що саме дорослі є вірними провідниками життям для своїх дітей.

- Тож маємо робити все для того, щоб будні й свята наших дорогих хлопчиків і дівчаток були схожими на казку! – наголосила Тетяна Іванівна.

Їй в унісон директор департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА Михайло Дубровський закликав дорослих підтримувати дітей у їх творчих починаннях та попросив журі не бути вимогливими до творчих колективів, а всіх дітей заохотити подарунками.

На території Сумської області проживає майже чотири тисячі дітей з інвалідністю, й усі вони потребують підтримки та додаткової уваги. Багато з них проходить регулярні курси реабілітації в КУ СОР «Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю». Фестиваль «Веселка» є одним з елементів такої виваженої турботливої роботи. Заступник очільника обласних депутатів Тетяна Головко щиро подякувала гостям заходу за участь, а його натхненнику й невгамовному організатору Олені Сущенко ще й за її сумлінну працю, невтомність і відкрите серце та побажала усім перемоги.

Також читайте:

 

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube