Новообраний президент Федерації боксу Сумщини Олег Бояринцев:«Працюємо на благо молоді та спорту!»

На черговій 27 сесії Сумської обласної ради її голова Володимир Токар від імені депутатів привітав колегу Олега Бояринцева з одноголосним обранням його президентом Федерації боксу Сумщини.

Тоді ж очільник обласного парламенту висловив сподівання, що наші боксери суттєво поліпшать показники здобутих медалей на провідних всеукраїнських та світових змаганнях. Такої ж думки дотримується й президент Федерації боксу України Володимир Продивус: «Знаю Олега Анатолійовича як великого прихильника боксу, професіонала своєї справи та людини, яка завжди доводить розпочате до логічного кінця».

Очоливши сумських боксерів, Олег Боринцев поставив перед собою завдання зробити бокс на Сумщині ще більш масовим видом спорту, залучивши до цього виду спорту якомога більше хлопчаків.

- Саме заняття боксом дає силу та витривалість, виховує дисципліну та колективізм, - переконаний Олег Анатолійоч. – Але як зробити його більш масовим? Насамперед збільшити кількість секцій, які культивують бокс. І, безумовно, поліпшити їхню матеріально-технічну базу, осучаснити устаткування, підвищити мотивацію у тренерів, які займаються з дітьми. Важливо, щоб наші спортсмени брали участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях - це дуже сприяє прогресу боксерів. Немає нічого нездійсненного, якщо до таланту додається працелюбність і можливість розвити свої навички.

Олег Бояринцев має великий практичний досвід із сприяння молодіжному, юнацькому та дитячому спорту. Він почесний президент військово-патріотичного клубу «Мужність» у Глухові, де, до речі, тут та ще у кількох місцевих клубах культивують саме бокс. Тому новообраний президент поставив собі за мету розвивати цей вид спорту не тільки у своєму рідному місті чи в Сумах, Охтирці, Лебедині, Ромнах, де вже напрацьовані певні традиції, а й в інших населених пунктах області. Федерація боксу області посприяє цьому! А ще є сподівання, що це бажання допоможуть втілити в життя й депутатський корпус обласної ради.

– Упевнений, що ніякі політичні лозунги не завадять у тому, щоб разом працювати на благо молоді та спорту, - переконаний Олег Бояринцев. – Ми маємо приклади, коли всі: ОДА в особі управління молоді й спорту та облрада - спільно проводили гарні турніри й спортивні заходи. У цьому напрямку працюватимемо й надалі!

 

Також читайте:

 

 

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube