Вітання голови обласної ради до Міжнародного дня захисту дітей!

Любі діти й шановні дорослі!

1 червня ми щороку традиційно, починаючи з 1950 року, відзначаємо унікальне й прекрасне свято радості й надії - Міжнародний день захисту дітей. Адже саме в дітях – наше продовження, втілення наших заповітних мрій і сподівань на краще.

Дорослі, які, здається, й самі ще зовсім недавно були малими, прагнуть, щоб сьогоднішні хлопчики й дівчатка зростали здоровими, радісними, щасливими, були їм гідною зміною. Відтак існує постійна потреба захищати їхні права, допомагати й підтримувати!

Депутати обласної ради взяли за основу своєї депутатської діяльності турботу про дітей Сумщини. Відремонтоване приміщення обласної дитячої лікарні та забезпечення необхідним обладнанням дошкільних та навчальних закладів, облаштовані нові дитячі та спортивні майданчики, виділені кошти на оздоровлення, змістовний відпочинок - це тільки невелика дещиця того, що можуть дати дорослі малечі. Тож будемо й надалі у будень і свято зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце!

Нехай наша малеча завжди буде здоровою, веселою, радісною, щасливою!

 

З повагою

голова обласної ради                                                            Володимир Токар

 

 

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 травня 2019, 08:23

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube