Вишиванка – символ патріотизму і чистоти

Працівники виконавчого апарату Сумської обласної ради не зрадили кількарічній традиції – кожен третій четвер травня приходити на роботу у вишиванках. Цього року – це 16 травня.

День вишиванки, хоч і молоде - з’явилося в Україні тільки 2010 року, але вже дуже популярне свято. Пересічні громадяни, діти, держслужбовці, вчителі, світові зірки, гості з-закордоння – усі цього дня вдягають вишиванки, тим самим ратують за збереження українських національних цінностей та їх популяризацію.

- Це прекрасне свято, яке нікого й ні до чого не зобов'язує, але об’єднує безліч людей, - зазначила керівник виконавчого апарату обласної ради Вікторія Патютько, яка разом з колегами сфотографувалася в кулуарах ради.

Працівники обласного органу самоврядування були вдягнуті у вишиті блузки й плаття - модні тренди цього року, що мають досить яскраву палітру кольорів: рожевий, зелений, червоний і бордовий. А кожен колір на вишиванці символізує щось певне: білий - невинність і оберіг від нещастя чи лихого погляду, червоний - любов до людини, життя, енергії сонця, радості, чорний - багатство і благополуччя, зелений – жіночність, синій - небо і воду, звільнення від недуг і душевний спокій, золотий або жовтий - символ меду і пшениці, благополуччя, достатку, багатства і радості.

А в цілому: вишиванка – це символ патріотизму і чистоти.

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 16 травня 2019, 15:13

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube