Тетяна Головко: «Балтійська симфонія» – приклад співпраці між Сумщиною та країнами Балтії»

У рамках святкування Дня Європи в Україні у Сумському обласному художньому музеї ім. Никонора Онацького за участі керівників області та представників посольств Латвії, Литви й Естонії відбулася репрезентація виставкового проекту «Балтійська симфонія».

«Картини, які ми тут бачимо, відлунюють не лише душу Литви, Латвії чи Естонії, а й спільний світ України та Балтії», – зазначила у вітальному слові заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

У експозиції вперше представлені з фондів музею 50 творів відомих митців Балтії ХХ ст. Про вагомий внесок у розвиток Балтійського мистецтва та популярність художників, чиї роботи експонує художній музей, відзначив Надзвичайний і Поважний посол Литовської Республіки в Україні його Високоповажність Марюс Януконіс. Ці слова підтримали і його колеги з посольств Латвійської та Естонської республік.

Перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вадим Акпєров висловив сподівання на продовження та розширення співпраці між Сумщиною та країнами Балтії.

Директор Сумського обласного художнього музею ім. Никонора Онацького Надія Юрченко розповіла, як саме картини Балтійських художників потратили на Сумщину. Крім того Надія Семенівна провела для гостей ознайомчу екскурсію експозицією, висловила бажання познайомитися з роботами сучасних художників Литви, Латвії та Естонії і поповнити їх роботами фонди музею.

Після Сум експозиція «Балтійська симфонія» буде представлена в музеях Сумської області та за її межами.

Також читайте:

 

 

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради