В обласній раді – депутатський день

Від самого ранку відбулися засідання семи депутатських комісій, на яких обласні обранці розглянули як сесійні, так і власні питання.

Так, на комісії з питань освіти обговорювали будівництво в Сумах льодового палацу спорту, хоча на реалізацію цієї ідеї потрібні величезні кошти. Підтримали депутати проекти рішень «Про внесення змін до Обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2019-2021 роках і «Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сумській області на 2017-2020 роки» та рекомендували внести його на розгляд ради. Саме на засідання цієї комісії з приємною місією завітали голова обласної ради Володимир Токар та заступник голови ради Тетяна Головко. Вони привітали з днем народження свого колегу – Олександра Теліженка.

Ряд питань розглянули депутати на засіданнях інших профільних комісій обласної ради.

Далі обранці зібралися в малому залі засідань на загальні збори під головуванням спікера обласного парламенту Володимира Токаря. На порядку денному сесії, що розпочне свою роботу 17 травня о 10 годині ранку, вже є 37 питань. Серед них – звіт голови обласної ради про свою діяльність у 2018 році, зміни до цілої низки обласних комплексних програм, майнові та кадрові питання тощо.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 14 травня 2019, 15:07

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube