Степанівка відзначила День селища

Із настроєм, розмахом, подарунками минулими вихідними жителі Степанівки Сумського району відзначили День селища, якому виповнилося 349 років.

Тут відбулося відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям. На реалізацію цього проекту 1 млн грн. виділила Степанівська ОТГ і ще 400 тисяч грн. – Сумська обласна рада. Побудові майданчика передувала розмова відомого українського футболіста Олега Гусева, який родом із Степанівки, з головою обласної ради Володимиром Токарем, який пообіцяв сприяти побудові майданчика. І слова свого дотримав.

«Ми розуміємо, що найголовніше – це здорове молоде покоління, тому намагаємося виділяти гроші на розвиток спорту. А коли здорові фізично і сильні діти, тоді буде менше йти на охорону здоров'я», - наголосив керівник обласного депутатського корпусу. Тож надав іще допомогу на розвиток Степанівської футбольної команди.

Далі – підхід до стилізованих куренів, де почесних гостей з радістю зустрічали степанівці. Вони готували смаколики, співали, зазивали усіх на свято.

У своєму вітальному слові Володимир Токар подякував кожному мешканцю селища, адже саме завдяки їм, жителям, які люблять його і працюють заради його благополуччя, Степанівка процвітає. Голова ради згадав уродженця селища Героя Великої Вітчизняної війни Івана Мацака, подякував учасникам АТО, яких у Степанівці проживає більше ста і, які, на щастя, всі повернулися живими. «Хочу вклонитися вам за ваш патріотизм і за те, що завдяки вам на більшій частині України - мирне небо. Також мені відомо, що у Степанівці 14 матерів-героїнь і 38 багатодітних сімей. Величезна подяка їм за нелегку працю у вихованні дітей. Спасибі старшому поколінню за те, що передаєте свій безцінний досвід молоді. Хочу побажати усім жителям і далі любити своє селище. Нехай буде у всіх достаток, здоров'я, благополуччя».

Свято продовжувалося у Степанівці до вечора. Для дітей були організовані різноманітні веселощі, учасники художньої самодіяльності підготували концерт. Люди спілкувалися, відпочивали і наголошували, що пишаються своєю малою батьківщиною, бо їх населений пункт – найкращий!

Також читайте:


 

Останнє оновлення на Понеділок, 27 травня 2019, 13:40

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради