На Сумщині стартував Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Перемоги»

Суми приймають змагання, присвячені перемозі у Великій Вітчизняній війні вже 40-й раз. Нині до обласного центру з’їхалися більше 400 спортсменів з усіх областей України та близького зарубіжжя.

Привітати юнаків та дівчат, які беруть участь у змаганнях, прийшли керівники області та міста, депутати обласної ради, почесні гості.

Очільник обласного депутатського корпусу Володимир Токар зазначив, що для Сумщини велика честь приймати змагання з дзюдо «Кубок Перемоги», які були засновані в 1979 році. «Це – свого роду, спадкоємність поколінь, коли молодь шанує патріотизм і поважає переможців найкривавішою війни минулого століття. Ми створюємо в області всі умови для розвитку дзюдо. Запевняю, що так буде і надалі. Тим більше, що серед депутатів у нас кілька майстрів спорту, і навіть міжнародного класу. Тому у спорту є свої лобісти!», - наголосив Володимир Миколайович.

Він подякував організаторам турніру – депутату обласної ради, віце-президенту Федерації дзюдо Сумської області Олександру Буднику і віце-президенту Федерації дзюдо Сумської області Сергію Колесниченку.

Спортсменам голова обласної ради побажав зібратися з силами і показати все, на що вони здатні, а тренерам щоб довелося пишатися своїми вихованцями.

Олександр Будник подякував від імені Федерації дзюдо Сумської області першим дзюдоїстам Сумщини, які заснували цей турнір. Він побажав учасникам змагань, аби ті хто отримає «Кубок перемоги», пам’ятали наших дідів і прадідів, які ціною власного життя завойовували мир для наступних поколінь.

Засновнику турніру Володимиру Кучмі була вручена Почесна відзнака Сумської міської ради «За заслуги перед містом» III ступеня, а гостям із закордоння – сумські сувеніри.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Субота, 11 травня 2019, 15:37

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради