telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Завдяки обласним депутатам в Центрі соціально-психологічної реабілітації встановлено спортивні тренажери

До Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, який розташований у Шостці, завітали депутати Сумської обласної ради Микола Войтенко та Володимир Пилипейко. Обласні обранці приїхали оглянути та проінспектувати, як освоєні кошти обласного бюджету і як встановлено спортивний комплекс у закладі, де постійно проживають до 50 вихованців, що потрапили у важкі життєві обставини.

Наприкінці минулого року опозиціонери подали депутатський запит про виділення 600 тисяч гривень з обласного бюджету. Колеги ідею підтримали і вже через кілька місяців був закуплений майданчик, який завершують встановлювати у дворі установи.

«Спортивний комплекс передбачає майданчики для інтерактивного розвитку дітей різного віку, - розповів Володимир Пилипейко. - У складі комплексу майданчик для ігор міні-групами у баскетбол і волейбол з гумовим покриттям, близько 15 антивандальних тренажерів, рукоход, пружинки-качалки у вигляді машинок і мотоциклів для малюків. Результатом задоволені відсотків на 70, бо що не все встановлено. Тренажери монтуються поетапно. Але діти вже грають і задоволені. А це для нас найголовніше».

Вихованці центру в захваті від нових встановлених гойдалок і тренажерів. За словами вихователів, коли після установки дітям дозволили на них гратися, радості не було меж. Хлопці тепер навіть не хочуть виходити на прогулянки в місто, віддаючи перевагу відпочинку на новому майданчику.

«Ми намагаємося розвивати дітей, молодь, бо це – майбутнє нашої України, — каже Микола Войтенко. - Спортивні вуличні тренажери і дитячі майданчики ми встановлюємо не тільки в Шостці, а й по області. У цьому спортивному комплексі передбачені тренажери для розвитку всіх видів м’язів, щоб діти розвивалися. Ми розуміємо, що активний спосіб життя підростаючого покоління - це здоров’я нашої нації. Нам приємно, що і діти, і працівники центру щиро дякували за новий майданчик і підтримку установи».

Депутат говорить, що у планах – придбати для цього центру телевізор в кімнату відпочинку, оскільки старий вийшов з ладу, і професійну пральну машину.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 травня 2019, 15:31

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top