telegram Facebook Twitter Youtube

Володимир Токар: «Я – син свого батька і завжди шануватиму День Перемоги!»

«Этот день мы приближали, как могли…», - сказав, потискаючи руку голові обласної ради Володимиру Токарю, 91-річний Петро Іванович Мурашов під час відвідування керівником депутатського корпусу госпіталю для ветеранів війни та праці.

Володимир Миколайович пройшовся палатами, привітав ветеранів із наступаючим Днем Перемоги, поговорив із ними, побажав здоров’я, миру і добробуту, та вручив стареньким квіти.

90-річна Антоніна Василівна прочитала свої вірші та гуморески. А зі Святославом Ніколайчуком, який служив свого часу в Азербайджані, голові обласної ради було що згадати, бо провів там свої дитячі роки у той час, як його батько був командиром військової частини.

Святослав Никифорович розповів, що побував у госпіталях в Баку, Мінську, Львові, але в порівнянні з ними, каже, сумський госпіталь не поступається, а за деякими показниками ще й кращий. Тож дякував і депутатському корпусу за увагу, і медичному персоналу закладу.

Далі для пацієнтів, яких наразі в госпіталі більше ста, відбулися урочистості та святковий концерт, що розпочався з хвилини мовчання за загиблими.

«Ми не маємо морального права забувати День Перемоги, бо десятки мільйонів людей віддали свої життя за те, щоб на нашій землі був мир. Для мене особисто  9 Травня – велике свято, бо мій батько з 1941 до 1945 років був на війні і закінчив її під Кенігсбергом через поранення. Він вийшов із госпіталю лише у листопаді 1945 року. Пам’ятаю, як він сказав: «Я перший раз плакав не в окопі, а 9 Травня, коли до палати зайшла медсестра і сказала: «Братці, війна закінчилася!». Я – син свого батька і завжди шануватиму День Перемоги», - поділився Володимир Токар.

Він подякував ветеранам Великої Вітчизняної війни, воїнам-афганцям і учасникам АТО за те, що вони захищали і захищають нашу землю. Зазначив, що депутатський корпус і надалі допомагатиме госпіталю , аби люди відчували себе комфортно і скоріше одужували.

Привітали ветеранів і керівники облдержадміністрації, міської ради, ПАТ «Сумихімпром», представники громадських організацій. Всі бажали стареньким здоров’я і всіляких гараздів.

Для винуватців свята було організовано концерт та святковий обід.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 09 травня 2019, 15:39

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення