telegram Facebook Twitter Youtube

Сумських піхотинців привітали депутати обласної ради

Сьогодні командування та особовий склад 15 Окремого мотопіхотного батальйону приймали вітання з нагоди святкування в Україні Дня піхоти, який відзначається вперше.

Офіційна частина розпочалась з традиційних урочистих акордів Гімну України. Начальник штабу, заступник командира військової частини майор Віктор Скороход привітав особовий склад та подякував за сумлінну службу, а також усім присутнім та їхнім сім'ям побажав мирного неба над головою, здоров'я, успіхів і всього найкращого.

До привітань приєдналися і депутати обласної ради:  голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Микола Березін та голова громадської організації Всеукраїнської спілки ветеранів АТО та учасників бойових дій Сумщини Віктор Коваленко.

«Від імені голови обласної ради та всього депутатського корпусу хочу висловити вам, шановні піхотинці, слова подяки за вашу службу. За те, що ви захищаєте країну на сході, на найбільш небезпечних напрямках. Обласна рада всіляко допомагає військовим. Наша задача зробити все можливе, щоб ви були забезпечені матеріально», - зазначив Микола Якович.

Віктор Коваленко додав, що на сьогодні в області існує програма «Правопорядок», згідно з якою великі суми коштів ідуть на допомогу збройним формуванням та правоохоронним органам, які дислокуються на Сумщині

Грамотами та подяками обласної ради за високий військовий професіоналізм, відданість під час захисту суверенітету і територіальної цілісності України, особистий внесок в організацію і підтримання високого рівня бойової готовності та з нагоди святкування Дня піхоти нагороджено: Олександра Козиря, Сергія Македона, Руслана Лощиця, Олександра Пінчука, Олександра Тахтая, Олексія Максименка, Андрія Гродецького, Артема Дубовика.

За час виконання завдань на території Донецької і Луганської областей, за мирне небо віддали своє життя 14 військовослужбовців 15 батальйону, більше ста отримали державні нагороди, 14 з них – посмертно.

Свято День піхоти було встановлене 19 квітня 2019 року Президентом України Петром Порошенком з метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України.

Також читайте:

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

Документи облради