Володимир Токар долучився до висадки «Шевченківських» дубів у Сумах

Гайок із 30 молодих деревець, вирощених із жолудів дубів з малої Батьківщини Тараса Шевченка, висадили у сквері «Дружба» обласного центру.

Захід відбувся в рамках загальнонаціональної екологічної акції «Дуби Шевченка єднають Україну», яка стартувала на Черкащині. Перші саджанці, вирощені із вікових дубів у селі Моринці Звенигородського району, посадили саме в цьому регіоні. Потім «Шевченківські» дуби роз’їхалися по всій Україні, відтак частинку праці геніального поета матиме кожна область.

На Сумщині до висадки молодих деревець долучився голова обласної ради Володимир Токар.

«Це дуже важлива і абсолютно аполітична акція. Я вважаю, що подібні заходи повинні бути багаторазовими, оскільки це не лише озеленення нашого краю. Тарас Шевченко завжди боровся за єдність української нації і нині ми хочемо продовжити цю традицію. Нехай дуби, привезені з Черкащини, стануть дубами миру і живим символом об’єднання нашої країни», - сказав Володимир Токар.

Керували процесом і допомагали висаджувати дерева, як краще дати дубкам нове життя, в.о. начальника Державної екологічної інспекції у Сумській області Олександр Уваров і директор КП «Зеленбуд» СМР Володимир Лаврик.

Мета акції «Дуби Шевченка Єднають Україну» – порятунок вікових та пам’ятних дубів періоду життя Тараса Шевченка і висадження молодих дерев-спадкоємців.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 06 травня 2019, 12:02

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради