Олександр Будник відвідав Великописарівщину

Непередодні Великодневих свят Великописарівщину з робочим візитом  відвідав депутат обласної ради Олександр Будник.

Програма візиту була досить насиченою: центральна районна лікарня, дитяча музична школа, будинок культури, дитячі садочки та на завершення – Тарасівська сільська рада.

Спочатку Олександр Будник відвідав хірургічне відділення Великописарівської ЦРЛ, де за ініціативи та фінансової підтримки голови ТОВ «Мрія» Миколи Бантова майже завершено капітальний ремонт приймальної палати. Уже є що показати, залишились незначні косметичні штрихи, проте Микола Іванович запросив і обласного депутата долучитись до цієї справи.

Фізіотерапевтичний кабінет центральної районної лікарні є чи не найвідвідуванішим серед пацієнтів, а от ремонту тут не бачили вже багато років. Тому умови для хворих комфортними назвати важко. З проханням посприяти оновленню кабінету до Олександра Будника звернулися голова Великописарівської районної ради Дмитро Сипко і колектив закладу. Особисто оглянувши приміщення, обранець погодився: ремонт вкрай потрібен і ближчим часом питання буде винесене на розгляд сесії обласної ради.

Окрім фізіотерапевтичного кабінету Олександр Будник відвідав лабораторію ЦРЛ, для якої минулого року закупив електронний мікроскоп. На це депутат спрямував 30 тисяч гривень, виділених йому на виконання депутатських повноважень. Сучасне обладнання, говорять вдячні медики, працює відмінно і значно полегшило процес діагностики.

У дитячому садочку «Ромашка» обласного обранця зустріли голова Великописарівської селищної ради Леонід Клизуб та керівник ДНЗ Наталія Бокань. Депутату показали нову молодшу групу, що розпочала свою роботу лише минулого року. Тут зусиллями селищної ради проведено ремонт, обладнано дитячий санвузол, закуплені меблі та створено повний комфорт для малечі. А от старша група потребує оновлення дитячих меблів, зокрема столів. Олександр Анатолійович пообіцяв спрямувати частину своїх «депутатських» коштів на розв’язання цього питання.

Далі вдячні вихованці Великописарівської дитячої музичної школи запросили обранця на звітний концерт. Минулого року Олександр Будник виділив частину коштів, передбачених на виконання його депутатських повноважень, на придбання сучасного електронного фортепіано для школи. Тепер і діти, і викладачі безмежно задоволені: інструмент не потрібно настроювати, він легкий, мобільний і дозволяє виступати не тільки в стінах школи, але й на селищних чи районних святкових заходах.

Лише за минулий навчальний рік учні Великописарівської ДМШ взяли участь у кількох обласних і всеукраїнських фестивалях юних виконавців, а також у ІII-му Міжнародному фестивалі-конкурсі «Первоцвіти». У вищезазначених конкурсах учні отримали: чотири Гран-прі, десять перших місць, одне друге і одне третє, диплом «Дипломанта» конкурсу, диплом «за краще виконання твору українського автора».

Та на цьому потреби музикантів не закінчилися. Створити для дітей комфортний температурний режим - з таким проханням до очільника фракції «Відродження» в обласній роаді звернувся директор Великописарівської дитячої музичної школи Валерій Невеселий.

Стара будівля ДМШ уже давно втратила свою зовнішню привабливість, а з настанням зими процес навчання перетворюється на випробування холодом. «Проблема енергозбереження у школі — очевидна. Дітям потрібен нормальний температурний режим, тому почнемо із заміни віконних блоків», — відзначив Олександр Будник.

Обранець наразі готує депутатський запит щодо виділення коштів на утеплення приміщень ДМШ.

На завершення насиченого дня та на запрошення тарасівського сільського голови Олександра Панова Олександр Будник відвідав Тарасівську сільську раду. Одна з нагальніших тут проблем – дерев’яний міст через річку Ворсклиця. Частина села Тарасівка, а саме – пасовища, щовесни опиняються відрізані річкою. З року в рік місцеві мешканці ремонтують міст своїми силами, але вже таки настав час замінити його майже повністю. Для невеликого сільського бюджету ця ноша непід’ємна, тому сільський голова й звернувся з проханням про допомогу до депутата. Олександр Анатолійович пообіцяв докласти максимум зусиль, щоб допомогти у розв’язанні і цього питання.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 травня 2019, 13:24

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради