Володимир Токар привітав сумських прикордонників з професійним святом

«Я не можу підібрати слів удячності, на які ви заслуговуєте, тому я поклонюся вам від імені усього депутатського корпусу за те, що весь цей складний період, який зараз переживає Україна, ви зберігали спокій на рубежах Сумщини», - з такими словами звернувся голова обласної ради Володимир Токар до прикордонників, які 30 квітня відзначають своє професійне свято.

Очільник обласних парламентарів відзначив те, що 80% особового складу Сумського прикордонного загону проходили службу в зоні проведення АТО і ООС. 15 прикордонників отримали поранення. На щастя, загін не поніс людських втрат. Також Володимир Токар наголосив, що вперше за багато років значно покращилася соціальна складова: у Сумах зведені два 80-квартирних будинки, а наразі триває будівництво у Шостці та Глухові.

Володимир Миколайович побажав охоронцям рубежів міцного здоров’я, удачі, мирного неба і сказав, що обласна рада завжди підтримувала і буде підтримувати прикордонників.

Також очільник депутатського корпусу виконав почесну місію: вручив Перехідний Прапор Сумської ОДА кращому підрозділу – його отримав начальник відділу Велика Писарівка Іван Байдюк, та відзнаки обласної ради. Цінний подарунок, годинник, отримав підполковник Роман Ткач, а Подяку обласної ради – підполковник Олександр Рожков.

Привітав військовослужбовців і начальник Сумського прикордонного загону Олександр Мейко. Він зачитав поздоровлення від Голови ДПСУ Петра Цигикала та начальника Східного регіонального управління Андрія Ігнатьєва.

Цього дня були вручені відомчі грамоти, подяки, відзнаки та дострокові військові звання.

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 лютого 2020, 15:52

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради