Відродження традицій виготовлення пряників-медяників у Сумському обласному центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю

Напередодні Великодніх свят на базі Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю за участі заступника голови обласної ради Тетяни Головко, директора Департаменту соціального захисту населення Михайла Дубровського та представників депутатського корпусу відбулося відкриття майстерні з виготовлення пряників.

Створення спеціальної кухонної кімнати стало можливим завдяки коштам обласного бюджету, підтримці меценатів та гуманітарній допомозі з Нідерландів, яку Центр отримав у 2019 році.

Разом з вихованцями закладу гості робили святкові пряники та розмальовували їх, започатковуючи таким чином нову традицію з виготовлення смачних Великодніх подарунків власноруч. Тетяна Головко наголосила, що такі традиції вдома допомагають знайти спільне захоплення та зблизитись батькам із дітьми.

«Вихованцям Центру реабілітації ця майстерня допоможе розвивати дрібну моторику рук, креативне та нестандартне мислення, творчий потенціал, а атмосфера домашнього затишку сприятиме покращенню спілкування та взаємодії. Керівництво Центру не боїться впроваджувати нові методики навчання та реабілітації дітей і це дає свої результати, які часто кращі за очікувані», - зазначила Тетяна Головко.

З новим напрямом соціально-побутової реабілітації разом з усіма гостями ознайомився директор департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА Михайло Дубровський, який залишився задоволений побаченим.

Своє захоплення роботою колективу Центру реабілітації висловив і депутат обласної ради Андрій Кисіль, який допоміг з технічним облаштуванням майстерні.

У свою чергу директор Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Олена Сущенко подякувала за підтримку усім гостям та наголосила на їх чільному місці у житті та розвитку закладу.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 25 квітня 2019, 15:36

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube