У Сумах з успіхом пройшла прем’єра вистави англійського режисера Джека Кловера «Де я залишусь»

Вчора в Сумському академічному театрі ім. М.С. Щепкіна з успіхом пройшов прем’єрний показ художньо-документальної вистави «Де я залишусь». Це – проста історія про молодих людей, які намагаються знайти своє місце у цьому світі, а також визначити таке ніби маленьке, але дуже глобальне поняття як «мій дім». Втілив історію у життя автор-режисер з Великої Британії Джек Кловер у співдружності  з Анастасією Косодій  та молодими акторами театру.

Оскільки вистава створена в документальному жанрі, то вона висвітлює сумські будні про реальні та нереальні історії з життя мешканців Сумщини взагалі і молоді зокрема.

Молодий режисер Джек Кловер, який відомий театралам світу своїм креативним баченням сучасного театру, вже здійснив постановками своїх робіт в містах Львів та Київ. Суми стали третім містом України, де працював цей творчий дует. Попереду у наших авторів нові постановки у Європі.

У виставі задіяні молоді сили театру – Юрій Оноприйко, Діана Каландарішвілі, Владислав Писарев, Крістіна Зограбян, Марія Корінна, Владислав Калініченко, Євгенія Аніщенко.

Вистава викликала величезний інтерес у сумської публіки. Як повідомили в касі театру, квитки закінчились вже за два тижні до прем’єри. А у день вистави глядачі довго не відпускали митців зі сцени, а пізніше із задоволенням ділились позитивними враженнями в холі театру.

  

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 квітня 2019, 13:27

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 32 сесії Сумської обласної ради відбудеться 24 січня 2020 року

Управління майном Сумської обласної ради інформує

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube