telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Керівники Сумської обласної ради зустрілися з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ

Сьогодні, 23 квітня, очільник Сумської обласної ради Володимир Токар та заступник голови Тетяна Головко зустрілися з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ. Делегацію представляли Вінсент Годбійон та Пол Фрайлі.

Іноземні спостерігачі цікавилися безпекою та стабільністю в нашій області, суспільно-політичною ситуацією у контексті виборів Президента України і які наслідки можливі на регіональному рівні.

Голова обласної ради розповів, що на Сумщині суспільно-політична ситуація є контрольованою, обласна рада працює стабільно. Володимир Токар відзначив, що вибори пройшли на території області, як і в усій державі, демократично і в правовому полі. Втім, поки що невідомо, яким курсом ітиме новообраний президент. «Дуже важливо, аби на місцях в унісон працювали облдержадміністрації з обласними радами. Треба, аби регіони розвивалися, а не погрузли в політичних чварах», - наголосив Володимир Токар.

Також присутні обговорили процес децентралізації. Керівник депутатського корпусу охарактеризував його як позитивний. А Тетяна Головко акцентувала увагу на заполітизованості виборів голів ОТГ. На її переконання керівники громад мають бути поза політикою і дбати про динаміку розвитку територій.

Приділили увагу у бесіді конфлікту на Донбасі, проблемам переселенців та учасників АТО, економічній складовій, гендерній політиці тощо.

Вінсент Годбійон та Пол Фрайлі подякували Володимиру Токарю і Тетяні Головко за плідну й цікаву розмову. Сказали, що відчували щирість і знання ситуації.

Голова обласної ради, в свою чергу, подякував іноземним гостям за візит і запросив їх на сесію обласної ради, яка відбудеться 17 травня.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 23 квітня 2019, 15:03

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top