telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Керівники Сумської обласної ради зустрілися з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ

Сьогодні, 23 квітня, очільник Сумської обласної ради Володимир Токар та заступник голови Тетяна Головко зустрілися з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ. Делегацію представляли Вінсент Годбійон та Пол Фрайлі.

Іноземні спостерігачі цікавилися безпекою та стабільністю в нашій області, суспільно-політичною ситуацією у контексті виборів Президента України і які наслідки можливі на регіональному рівні.

Голова обласної ради розповів, що на Сумщині суспільно-політична ситуація є контрольованою, обласна рада працює стабільно. Володимир Токар відзначив, що вибори пройшли на території області, як і в усій державі, демократично і в правовому полі. Втім, поки що невідомо, яким курсом ітиме новообраний президент. «Дуже важливо, аби на місцях в унісон працювали облдержадміністрації з обласними радами. Треба, аби регіони розвивалися, а не погрузли в політичних чварах», - наголосив Володимир Токар.

Також присутні обговорили процес децентралізації. Керівник депутатського корпусу охарактеризував його як позитивний. А Тетяна Головко акцентувала увагу на заполітизованості виборів голів ОТГ. На її переконання керівники громад мають бути поза політикою і дбати про динаміку розвитку територій.

Приділили увагу у бесіді конфлікту на Донбасі, проблемам переселенців та учасників АТО, економічній складовій, гендерній політиці тощо.

Вінсент Годбійон та Пол Фрайлі подякували Володимиру Токарю і Тетяні Головко за плідну й цікаву розмову. Сказали, що відчували щирість і знання ситуації.

Голова обласної ради, в свою чергу, подякував іноземним гостям за візит і запросив їх на сесію обласної ради, яка відбудеться 17 травня.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 23 квітня 2019, 16:03

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top