Толока з озеленення - за ініціативи обласного депутата

Напередодні православного свята – Вербної неділі - у дворі по вулиці Інтернаціоналістів, 6 обласного центру кипіла робота. Депутат Сумської обласної ради Родіон Дученко став ініціатором толоки з озеленення спального мікрорайону. Його підтримали члени правління ОСББ «Граніт 71» на чолі з головою Тимуром Вірьовкіним.

За словами Родіона Дученка, даний двір давно потребував негайного озеленення. Насамперед проблема полягає в тому, що тут неродючий піщаний ґрунт і є захоронення будівельного сміття. Щодня на імпровізований майданчик виходить погратися чимало дітей. Саме тому, щоб малюки зростати в природній красі, а не в «промзоні», і були висаджені близько сотні саджанців сосен та дубів.

У свою чергу Тимур Вірьовкін пообіцяв турбуватися за молодими деревцями протягом найближчих років. Таким чином густонаселений двір зможе пишатися власним мініпарком, який, немов оазис, милуватиме око з вікон багатоповерхівок.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 22 квітня 2019, 16:24

Увага!

24.09.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради