На Сумщині сільські громади отримали автомобілі для сімейних лікарів

Для 13 сільських амбулаторій, які будуються наразі в області, за державні кошти придбано 13 нових повнопривідних автомобілів. Їх сьогодні урочисто передали у користування головам районів, громад, та сімейним лікарям.

За словами начальника обласного управління охорони здоров’я Сергія Бутенка, на придбання автомобілів із державного бюджету було витрачено 6 млн. 266 тисяч гривень. Більше 143 тисяч гривень було зекономлено на закупівлі автомобілів під час тендерних процедур.

«Лікар на селі сьогодні стає мобільним, він більше не ходить пішки до пацієнтів і не їздить на велосипеді. Він сідає на службовий автомобіль підвищеної прохідності, що значно допоможе сімейним лікарям швидко дістатися до хворих та надати їм допомогу», – зазначив посадовець.

Найбільше раділи новим автомобілям лікарі, адже саме ці автомобілі значно полегшать їхню роботу.

Так, головний лікар Краснопільського центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Масалітіна розповіла, що Угроїдська амбулаторія обслуговує 3000 населення. Є віддалені села, до яких лікарю дістатися дуже складно, тому автомобіль дуже потрібен. Наразі в с. Угроїди будується нова амбулаторія, уже закладений фундамент. Тож частина жителів Краснопільської ОТГ з нетерпінням очікує на нову якість медичних послуг у новій сучасній амбулаторії.

Як повідомив голова облдержадміністрації Микола Клочко, для Сумської області на 2018 – 2019 роки передбачено 158 млн. гривень для реформування первинної ланки медицини.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 18 квітня 2019, 13:51

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube