Обласна рада співфінансувала спорудження і технічне оснащення новобудови для співробітників СБУ на Сумщині

Вісімнадцять місяців від моменту проектування, експертизи, будівництва та опорядження до входин вистачило, аби Управління СБУ в Сумській області отримало сучасну триповерхову будівлю. До того ж обладнану новітніми технологічними засобами, направленими на запобігання та ефективне реагування на можливі терористичні прояви і кіберзагрози від іноземних спецслужб.

Голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Микола Березін ініціював виїзне засідання для ознайомлення з новими умовами роботи окремих регіональних підрозділів української спецслужби, зокрема Координаційної групи Антитерористичного центру при обласному управлінні СБУ. Депутати не випадково стали гостями працівників Служби, адже й обласна рада долучилася до співфінансування і спорудження, і технічного оснащення новобудови.

- Особливо важливо, - наголошує Микола Березін, - що виконували будівельні й опоряджувальні роботи тільки місцеві спеціалісти. А це означає, що всі податки пішли в обласний бюджет, резерви наповнення якого перебувають під постійною опікою обласних депутатів. Варто також зазначити, що при будівництві об’єкту було зекономлено більше 46 відсотків коштів проти розрахункової собівартості.

Тимчасово виконуючий обов'язки керівника регіонального підрозділу СБУ Юрій Захарченко подякував обласним обранцям за співпрацю і ще раз зазначив, що введення в експлуатацію новобудови і її технічне оснащення стало можливим завдяки сприянню як керівництва Служби безпеки України, так і представників органів обласної та місцевої влади.

Депутати обласної ради оглянули нові кабінети та поспілкувалися з працівниками, запевнивши в подальшій обопільно корисній співпраці.

Також читайте:

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради