Тетяна Головко: «Завдяки патріотичному вихованню молоді Україна ніколи і ні перед ким не стане на коліна»

З 4 до 12 квітня Сумщина приймає вчителів предмету «Захист Вітчизни» на заключному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

На урочистому відкритті ІІІ туру конкурсу за участі керівництва області та представників депутатського корпусу заступник голови обласної ради Тетяна Головко зазначила, що професія вчителя – це покликання долі, з яким живуть усе життя.

Протягом семи днів 25 вчителів з усіх куточків України будуть показувати всі свої педагогічні навички та вміння, інноваційні методи та прийоми викладу матеріалу. Усе це для визначення кращого з кращих.

«Учитель предмету «Захист Вітчизни» – це велика відповідальність, адже від них залежить майбутнє нашої держави, саме вони витягують назовні генетичний код українця», – сказала Тетяна Іванівна та подякувала педагогам за їхню щоденну працю.

Заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош зазначив, що цей конкурс важливий не лише для Сумщини, а й для всієї України, бо виховання в молоді патріотизму, готовності захищати рідну землю має бути одним із пріоритетів освітньої політики.

Подяку Міністерству освіти і науки за надану честь проводити заключний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» висловила директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова.

У сучасних умовах важко переоцінити важливість предмету «Захист Вітчизни, зауважив голова журі Валерій Ємбаков та наголосив на тому, що це не просто предмет – це сенс життя.

Також читайте:

 

 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube