Володимир Токар привітав співробітників УСБУ в Сумській області з професійним святом

Під час урочистостей голова Сумської обласної ради Володимир Токар наголосив на самовідданості та патріотизмі співробітників СБУ у захисті державної безпеки та суверенітету.

«Ваша служба – одна з найскладніших. Завдяки вам на Сумщині сьогодні мир і спокій. Тому що ви на корені припиняли всі прояви тероризму і сепаратизму і одними з перших стали на захист країни від посягань агресора. Нинішній час ставить перед вами нові завдання щодо захисту стратегічних інтересів і національної безпеки країни. І ви з цими завданнями справляєтеся. Незважаючи на те, що працюєте 24 години на добу 7 днів на тиждень. Часто не бачите свої сім'ї. Багато проводите часу у відрядженнях зі зброєю в руках», - звернувся до присутніх Володимир Токар.

Очільник обласного парламенту висловив окрему подяку ветеранам служби, які виховали сучасне покоління співробітників, та згадав Героя України, який одним із перших загинув в зоні АТО – полковника, Героя України Олександра Аніщенка.

Володимир Токар побажав присутнім міцного здоров'я, гарного матеріального забезпечення, нових досягнень у професійній діяльності та вручив відзнаки обласної ради.

Слова привітань та подяки прозвучали від голови Сумської ОДА Миколи Клочка. «Я хочу подякувати вам за сумлінне й самовіддане виконання конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави», - говорив очільник Сумщини.

Привітав колег і т. в. о. начальника УСБУ в Сумській області Юрій Захарченко. Він зачитав привітання голови служби генерала армії України Василя Грицака, вручив грамоти та подяки кращим співробітникам.

Вже за традицією молоді офіцери віднесли корзину з квітами до пам’ятного знаку Олександрові Аніщенку.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 25 березня 2019, 16:58

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube