«Недригайлів: через століття, долі і роки» – об`єднує земляків

14 березня в залі Сумської обласної універсальної бібліотеки відбулася зустріч Недригайлівського земляцтва, що була присвячена 380-річчю заснування Недригайлова. До її проведення приєднались депутат Сумської обласної ради Віра Лаврик, яка родом з с. Коровинці, керівництво та депутати Недригайлівської селищної ради, уродженці району.

«380 років Недригайлову, 80 років Сумщині. Це гарна нагода, аби обговорити плани діяльності, спрямовані на розвиток», - сказала Віра Лаврик, додавши, що в області одні з перших територіальних громад були створені саме в Недригайлівському районі. Минулоріч 360 млн гривень було направлено на розвиток освітніх закладів Нової української школи в Недригайлові, Коровинцях, Вільшані.

Присутні земляки з цікавістю слухали голову громади Ігоря Остапчука, який розповів про сьогодення Недригайлова, про конкретні й значимі справи, які спрямовані на благоустрій селища, відродження традицій масових народних мистецьких заходів, плани на перспективу.

На зібранні був присутній і перший голова Недригайлівського земляцтва Іван Бойченко, який очолював його 16 років – з дня заснування. «В області немає потужнішого земляцтва від Недригайлівського. Ми – згуртовані, зберігаємо із рідним районом міцний, нерозривний зв’язок», - говорить Іван Тимофійович.

Кожен з виступаючих говорив слова про малу батьківщину, до якої линуть думки, народжуючи бажання робити добрі справи для цього куточка України. Упродовж років земляки допомагають рідній землі, адже це немовби синівський обов’язок.

Окрасою свята став виступ народного ансамблю «Горлиця». Учні Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо-обдарованих дітей прочитали вірші про Недригайлів. 

Такі зустрічі об’єднують земляків, які разом спроможні реалізовувати ідеї, підтримувати цікаві проекти та починання, щоб ниточка, яка єднає з землею батьків, не переривалася.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 19 березня 2019, 14:47

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради