Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти взяв гран-прі міжнародного конкурсу у номінації «Лідер післядипломної освіти»

14 березня 2019 року делегація Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти взяла участь в урочистому відкритті Десятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2019» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu».

Участь у виставці взяли понад 750 учасників із 25 регіонів України, а також Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови. Зокрема, 94 заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; 16 закордонних закладів освіти та міжнародних освітніх агенцій; 445 закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, обласних і міських органів управління освітою. Таким чином, конкуренція серед учасників була досить значною, перемоги та визнання – досить цінним.

У цей день відбулося нагородження переможців рейтингових виставкових конкурсів, нагородження переможців конкурсів із тематичних номінацій та вручення сертифікатів.

Уперше за 80-річну наполегливу працю науково-педагогічного колективу Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти було відзначено міжнародною нагородою рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі «Лідер післядипломної освіти». Таку високу нагороду і визнання на міжнародному рівні отримала методична розробка «Особливості розвитку особистісно-професійної компетентності педагога в системі післядипломної педагогічної освіти (з досвіду роботи Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти)». Авторський колектив: С.М. Грицай, проректор з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент; А.В. Вознюк, завідувач кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент; С.В. Драновська, старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти, кандидат педагогічних наук, керівник центру компетентнісно-орієнтованої освіти; О.М. Кириченко, завідувач науково-видавничого відділу у конкурсі з номінації «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників у системі неперервної освіти».

Інститутом, спільно з закладами-партнерами, підготовлено до участі конкурсні роботи, які також мають переможний результат: 

матеріали учителів зарубіжної літератури Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 ім. Б. Берестовського Т.І. Макаренко та І.О. Губської на тему «Формування інформаційно-цифрової компетентності учня на уроках зарубіжної літератури» у конкурсі з номінації «Формування інформаційно-цифрової компетентності як важливої складової розвитку інноваційної особистості» отримали ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ;

матеріали вихователя-методиста Шостинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Н.В. Шалди та директора О.В. Неселевської на тему «LEGO-констроювання в просторі STREAM-освіти дошкільників» у конкурсі з номінації «STEM – навчання як освітній ресурс XXІ століття» отримали ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ;

методичний посібник «Особливості організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти (з досвіду роботи комунальної установи Сумський навчально-виховний комплекс №16 імені Олексія Братушки) авторського колективу: О.С. Стайко – директор, вчитель географії вищої категорії, вчитель-методист; С.М. Бондаренко – вчитель географії вищої категорії, старший вчитель; С.В. Роденко – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії вищої категорії у конкурсі з номінації «Сучасний вектор розвитку інклюзивної освіти в Україні» отримав СРІБНУ МЕДАЛЬ;

матеріали директора І.А. Шульженко та заступника директора з навчально-виховної роботи Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Ю.О. Кучер на тему «Особливості створення освітнього середовища шляхом інтеграції ресурсів державного стандарту та інноваційних практик» (з досвіду роботи Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1) у конкурсі з номінації «Інтеграція ресурсів Державного стандарту та інноваційних практик у процесі реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому середовищі» отримали СРІБНУ МЕДАЛЬ;

матеріали директора Опорного закладу Верхньосироватська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів З.О. Нечипоренко, заступників директора закладу Н.С. Корольової та І.О. Гамалій на тему «Особливості формування соціально-успішної особистості учня в умовах упровадження Нової української школи» у конкурсі з номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів» отримали СРІБНУ МЕДАЛЬ.

Таким чином, освітяни області у тісній співпраці з Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти поліпшили якісні показники участі у виставці міжнародного рівня – маємо Гран-прі, дві золоті та три срібні медалі! Вітаємо колег з високими заслугами та професійним визнанням!

Також читайте:

 

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради