Інформаційні заходи від Представництва Євросоюзу на Сумщині

На Сумщину на кілька днів завітала делегація Представництва ЄС в Україні на чолі з радником із питань преси та інформації Вікторією Давидовою. 14 березня гостей вітали в обласній раді.

Відкриваючи зустріч, заступник голови обласної ради Тетяна Головко та керівник апарату ОДА Дмитро Живицький подякували за таку чудову можливість мешканцям області, насамперед представникам молодіжних та громадських організацій, студентам, освітянам тощо отримати чи не з перших уст інформацію щодо діяльності Євросоюзу, ознайомитися з пріоритетами допомоги, яку отримує Україна від іноземних партнерів, про проекти, які мають грантову підтримку від ЄС. До розмови були залучені керівники і представники освітянських закладів обласного центру та Сумського району.

Цей візит є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні, в тому числі і в нашій області. Представники євроструктури мають на меті пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей. Першими представників делегації Представництва ЄС в Україні 13 березня зустрічали тростянчани, де відбулася публічна репрезентація на тему: «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, інформаційних ресурсів Представництва ЄС», а також гра «Eurosession», аби в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів, їх визначних пам’яток, творів культури, історичних подій, традицій тощо.

На разі під егідою Представництва ЄС представники сумських громадських організацій, які займаються утвердженням європейських цінностей, беруть участь у тренінгу-дискусії. Тут вони зможуть дізнатися, що саме не варто робити, аби мати грантову підтримку ЄС, отримають експертну оцінку представлених своїх проектних ініціатив. А вже завтра на свій семінар зберуться підприємці, аби обговорити можливості участі українського бізнесу у європейських торговельних форумах та виставках.

Як зазначила заступник голови обласної ради Тетяна Головко, такі зустрічі, семінари, тренінги дуже цінні, адже сприяють підвищенню рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між нашою державою та Євросоюзом, можливо, у недалекому майбутньому й участі у міжнародних програмах і проектах, репрезентації власних напрацювань та ідей для грантових заявок.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 березня 2019, 14:36