Понад три тисячі слухачів підвищили свою кваліфікацію в Сумському центрі післядипломної освіти за минулий рік

Відбулося засідання методичної ради Сумського центру післядипломної освіти. У його роботі взяли участь представники обласної ради та ОДА, науковці, співробітники центру.

Директор центру Світлана Варуха прозвітувала про роботу закладу в 2018 році.

Так, для викладання в центрі було залучено 222 особи, серед яких 2 професора, 5 докторів наук, 27 кандидатів наук, 20 доцентів 192 особи - досвідчені працівники-практики органів державної влади та місцевого самоврядування, із яких 39 є магістрами державного управління. Саме вони провели 100 семінарів за програмами професійних, тематичних  і спеціалізованих короткострокових і постійних курсів, тренінгів. Свою кваліфікацію підвищило 3028 осіб, із них 1314 працівників органів місцевого самоврядування.

Основні теми семінарів, у тому числі й виїзних практичних занять, в яких успішно й активно були задіяні слухачі центру післядипломної освіти, стосувалися питань запобігання і протидії корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування, основних аспектів управління освітою об’єднаних територіальних громад, історико-культурної спадщини Сумщини, побудови єдиної організаційної системи як основного фактору виконання управлінських рішень, апаратної роботи місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування як важливого критерію ефективності публічного управління.

Під егідою співробітників Сумського центру післядипломної освіти було проведено ІІ тур щорічного всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». За почесне звання «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст»
у двох номінаціях змагалися 41 учасник. Це були представники райдержадміністрацій, апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Форум «Професіоналізація державних службовців Сумської області, підготовка та підвищення кваліфікації управлінських кадрів» теж пішов у залік діяльності центру, як і участь у Х щорічних Рішельєвських академічних читаннях (м. Одеса).

Працівники центру означили пріоритети своєї діяльності та шляхи їх реалізації на 2019 рік. Це ціла низка заходів, спрямованих на запровадження гнучкості та мобільності в процес підвищення кваліфікації, впровадження інноваційних змін, оперативного реагування на сучасні виклики суспільства, створення належних умов для підвищення компетентності державних службовців (категорій посад Б, В) та посадових осіб місцевого самоврядування (ІV-VІІ категорій посад) на основі європейських принципів публічного управління та кращого міжнародного досвіду. Заплановано інноваційно оновити надання освітніх послуг відповідно до реалізації Стратегії сталого розвитку «Україна 2020», Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889 VІІІ. Не буде зайвим і використання кращого світового досвіду з управління людськими ресурсами для забезпечення якості виконання державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування поставлених завдань, розвитку управлінських і лідерських здібностей та планування службової кар’єри.

У планах центру - залучення до проведення занять висококваліфікованих викладачів вищих навчальних закладів, управлінців-практиків, міжнародних фахівців-представників громадських організацій. Важливо при цьому наблизити  освітні послуги до місця проживання та проходження служби особи. Цікавим і корисним стане для представників органів публічної влади активізація застосування сучасних інтерактивних форм навчального процесу, таких, як «година запитань - відповідей».

Члени методичної ради Сумського центру післядипломної освіти визнали успішною діяльність закладу у звітному періоді й побажали подальших успіхів його колективу та керівництву.

 

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube