«Квіткова рапсодія» від художників і музикантів Сумщини – прекрасним землячкам

Культурно-мистецьке свято з нагоди Міжнародного жіночого дня покликало представників жіноцтва Сумщини до обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна. Святкова концертна програм «Усе краще на землі – від жінки» заворожувала, надихала, окрилювала.

А передували прекрасному святковому настрою чарівна музика, що линула у фойє театру, та розгорнута тут виставка картин художників Сумщини. Не випадково на всіх полотнах – квіти. Вони до смаку кожній жінці, бо вона й сама є уособленням краси природи.

Такого різнобарв’я, здається, й у житті немає, а майстри пензля його створили. Безумовно, кожен художник був осліплений коханням, дивовижним почуттям до однієї, єдиної і неповторної. Щоб так натхненно малювати, треба бути переповненим по вінця добром, ніжністю, радістю, щастям – а все це дарує тільки Жінка. І нехай часом чоловіки скромні у своїх проявах до представниць чудової статі, їх руки творять диво на полотні, не вимовлені слова стають крилатою поезією, а відчуття – ліричною мелодією.

Дух чарівності й величі її величності жінки мимоволі перелетів у глядацьку залу. Кожна прекрасна учасниця зібрання, не залежно від того скільки їй років, яку посаду обіймає, чим захоплюється і що любить, почувалася королевою. Отак би завжди!

Також читайте:

 

 

 

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради