telegram Facebook Twitter Youtube

Володимир Токар: «Жінки Сумщини – найкрасивіші у світі!»

Напередодні свята жінок та краси найчарівніших представниць прекрасної половини Сумщини в обласному театрі драми та музичної комедії ім..Щепкіна вітали керівники області.

Голова обласної ради Володимир Токар висловив думку багатьох чоловіків, що жінки Слобожанщини – найкрасивіші в Україні. «Але я з цим не погоджуюся, - заявив очільник депутатського корпусу. – Наші жінки – найкрасивіші у світі!»

Володимир Миколайович подякував і низько вклонився матерям-героїням, батькам будинків сімейного типу, родинам, які всиновили сиріт, матерям і дружинам учасників АТО, волонтерам, жінкам, які воюють на сході країни і допомагають пораненим.

«Нині жінка – не просто мати. У багатьох галузях ви – приклад для чоловіків і майже немає такої сфери діяльності, де б не було жінок. Я вдячний кожній представниці прекрасної статі нашої області за те, що ви, кожна на своєму місці, робите цей світ гарнішим», - звернувся Володимир Токар до жінок у залі і побажав їм миру, щастя, здоров’я, краси і усіх гараздів.

З нагоди свята Володимир Токар вручив жінкам нагороди. Грамоту Верховної Ради України отримала заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи адміністративно-управлінського персоналу Сумської обласної клінічної лікарні Тетяна Сенько.

Відзнак обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня були удостоєні директор ТОВ «Сумський обласний центр служби крові» Наталія Трофименко та директор Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Олена Сущенко.

Подяку обласної ради Володимир Токар вручив заступнику директора Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Людмилі Гураль та завідувачу сектору документообігу та контролю виконавської дисципліни відділу адміністративно-господарського забезпечення, документообігу та контролю виконавської дисципліни Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області Ніні Шкробот.

До привітань долучився і керівник апарату Сумської ОДА Дмитро Живицький. Він побажав сумчанкам весняного настрою, щастя і кохання та подякував жіноцтву за все, що вони роблять задля добробуту й звеличення нашої області.

Урочистості продовжив концерт за участі кращих колективів області.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 07 березня 2019, 15:10

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення