Треба допомагати виборцям, які довірили представляти їх інтереси в обласній раді, - упевнений Володимир Токар

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар разом з керівниками Білопільського району Володимиром Верещагіним і Володимиром Відуєвим відвідав Ворожбянську ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка нещодавно отримала статус опорного навчального закладу.

Очільник депутатського корпусу оглянув класні та ігрові кімнати, медичний кабінет та кабінет психолога, шкільну їдальню, поспілкувався з педагогічним колективом школи, поцікавився, які проблеми їх турбують.

Вчителі, користуючись нагодою, що до них завітало обласне та районне керівництво, активно порушували проблемні питання, якими переймаються. Володимир Токар, відповідаючи вчителям, зазначив, що живе безпосереднє спілкування з людьми завжди корисне і дає певні результати. Адже під час подібних зустрічей є можливість надати достовірну інформацію чи роз’яснити суть справи. А ще почути наболілі проблеми та знайти шляхи їх вирішення.

У Ворожбянській ЗОШ №3 навчається 288 учнів. Керівництво закладу робить усе задля їхнього комфорту, втім власними силами впоратися важко з фінансовим навантаженням. Тож до Володимира Токаря – багато прохань.

Найбільш кричущі і дороговартісні проблеми – будівництво спортивної зали, добудова спортмайданчика, ремонт фасаду будівлі школи та облаштування двох класів молодшої школи. Також закладу необхідно придбати шкільний автобус, обладнання для кабінетів математичного профілю, природничих дисциплін, поповнення інвентарю шкільної їдальні тощо.

«Статус опорної школи накладає більшу відповідальність, але й можливість отримати додаткове фінансування. Як державне, так і з обласного та місцевих бюджетів. Завдяки керівництву району нам вдалося довести до ладу актову залу, намагаємося щороку ремонтувати по одному кабінету, але наші можливості обмежені», - зазначила директор навчального закладу Тамара Василець.

Володимир Токар, оглянувши приміщення і поспілкувавшись із педколективом сказав: «Я – депутат, обраний від Білопільщини тож маю допомагати виборцям, які довірили мені представляти їх інтереси. Обіцяю допомогти облаштувати до 1 вересня два перших класи та надати 10 тисяч грн. для придбання обладнання у кабінет української мови. Для того, аби зробити фасад і спортзал, треба щоб долучилися керівники району до цього питання, аби ми змогли залучити кошти ДФРР, оскільки це десятки мільйони грн. Я готовий підключитися до цієї роботи», - пообіцяв голова обласної ради.

Він зауважив, що треба приділити увагу подальшому оновленню опорної школи: замінити вікна, побудувати спортзал, утеплити будівлю. Запропонував розглянути та проаналізувати питання впровадження енергозберігаючих та більш ефективних технологій – переходу на тверде паливо. Навів приклад реальної економії бюджетних коштів та комфортного температурного режиму в обласній дитячій клінічній лікарні.

Керівники району подякували Володимиру Токарю за його турботу про жителів району, небайдужість до вирішення проблем територій і за те, що завжди виконує обіцянки. Натомість пообіцяли, що вони зроблять усе можливе, аби освітяни почувалися захищеними.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 06 березня 2019, 10:45

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube