Володимир Токар: «Ми маємо створити максимально комфортні умови для хворих людей»

Під час робочої поїздки Білопільщиною голова Сумської обласної ради Володимир Токар ознайомився з умовами роботи медичного закладу, який раніше мав статус вузлової лікарні станції Ворожба, а нині фінансується з міського бюджету. Довгий період будівля простоювала і не опалювалася. Зараз потроху починається її відновлення.

Під час імпровізованої наради, в якій узяли участь керівники Білопільського району та міста Ворожба, головні лікарі Білопільської ЦРЛ та ворожбянської лікарні, було окреслено ряд першочергових заходів, що необхідно вжити для поліпшення матеріально-технічного забезпечення лікарні.

«Для хворих людей ми маємо створити умови максимального комфорту. Тому невідкладне завдання і для обласної, і для районної, і для місцевої влади – об’єднати зусилля задля вирішення проблем закладу. Серед основних, що є у цій лікарні, – відсутність належного ремонту, лабораторії, кадровий дефіцит. Але тут молодий головний лікар, яка хоче змін на краще і готова працювати, тому усі разом ми мусимо допомогти», - зазначив голова обласної ради.

Володимир Токар пообіцяв посприяти у виділенні 300 тисяч грн. з обласного бюджету на ремонт каналізації, ще 50 тисяч ляже на плечі місцевого бюджету. І підкреслив, що районній владі спільно з керівниками медичних закладів слід  працювати над тим, щоб підвищити якість надання медичних послуг населенню району та створити більш комфортні умови для пацієнтів.

 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 березня 2019, 10:30

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube