Микола Березін: «Так використовувати землю — нераціонально і не по-господарськи»

Голова бюджетної комісії облради, депутат фракції «Відродження» Микола Березін звернувся до представників обласної влади, Головного управління ДФС у Сумській області та Головного управління Держгеокадастру у Сумській області з проханням надати інформацію про використання земель Сумщини великими агрокомпаніями.

За 2018 рік віддача з одного гектара землі в цілому по області склала 520 грн, у той час, як в окремих господарствах — більше 3,5 тисяч грн. За словами Миколи Березіна, це пов’язано з тим, що сьогодні на Сумщині біля 500 тисяч гектарів орендують і використовують 39 великих агрокомпаній: ними зайняті сіножаті, пасовища, невитребувані паї, неуспадковані земельні паї, але не завжди кошти за використання цих земель поступають у місцеві бюджети.

«Прошу надати інформацію, скільки гектарів земель, у тому числі земельних паїв, утримує кожна з компаній, скільки вони перерахували коштів за оренду земель, єдиного податку, ПДФО, яка віддача 1 га в бюджет області, а також скільки коштів ними виділено на утримання доріг загального користування, які вони розбивають своїм великовантажним транспортом.

Ми цю інформацію розглянемо і підготуємо звернення до керівників держави. Так використовувати землю — нераціонально і не по-господарськи», — наголосив під час сесії обласної ради Микола Березін.

Відповідний депутатський запит було підтримано майже одноголосно.

 

Також читайте:

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради