«Аби педагогам було комфортно працювати, а дітям вчитися», - Володимир Токар пообіцяв допомогу Ворожбянському НВК

В останній день лютого голова Сумської обласної ради Володимир Токар з робочим візитом відвідав Білопільщину, зокрема Ворожбу. Разом із керівником обласного парламенту до міста залізничників приїхали голова Білопільської РДА Володимир Верещагін та заступник голови районної ради Володимир Відуєв. Керівники ознайомилися з роботою місцевої лікарні та завітали до НВК №1 і ЗОШ №3.

Володимир Токар неодноразово відвідував перший НВК. Це були і робочі поїздки, й участь у шкільних святах та ювілеях. Минулого року він подарував навчальному закладу синтезатор, а ще за його ініціативи було виділено 250 тисяч грн з обласного бюджету на встановлення нових енергозберігаючих вікон у класних кімнатах.

Наразі, за словами директора школи Тетяни Біличенко, потребують заміни останні 18 вікон у коридорах.

Очільник депутатського корпусу наголосив на необхідності завершення відповідних робіт у приміщеннях до почату нового навчального року. Також акцентував увагу на створенні максимально комфортних умов для навчально-виховного процесу.

«Ви працюєте з дітьми, - звернувся Володимир Токар до педагогів, - а це наше майбутнє. Якими ви їх виховаєте, такою буде наша країна. Тому ми, влада, маємо допомагати, щоб вам було комфортно працювати, а дітям вчитися. Ми знайдемо 100 тисяч грн в обласному бюджеті, аби завершити роботи з встановлення вікон».

Пообіцяли допомогти у ремонтах і придбанні обладнання для навчального закладу районне керівництво та міський голова Ворожби Андрій Дружченко.

Керівник району Володимир Верещагін наголосив, що вже цьогоріч на Білопільщину було виділено 4 млн 700 тисяч грн. У першу чергу ці кошти підуть на зарплату освітянам – 3 млн 600 тисяч грн і на ремонт двох покрівель ЗОШ №1 і №3 у Білопіллі. Ще 500 тисяч планується витратити на оплату за енергоносії ЦРЛ.

Свого колегу підтримав і Володимир Відуєв. Він подякував обласним керівникам Володимиру Токарю та голові ОДА Миколі Клочку за увагу до району. «Вони розуміють, що головне – це люди, тож усі наші пропозиції не залишаються без уваги і завжди знаходять підтримку. Минулого року Володимир Миколайович надав досить серйозну допомогу Білопільському НВК №4. За його сприяння там був оновлений другий корпус, капітально відремонтований спортзал, куплений для нього спортивний інвентар, збудований дитячий майданчик. Багато уваги приділяється і ремонту доріг у районі».

Володимир Токар наголосив, що питання ремонту доріг стане пріоритетним і в році поточному. Планується виділити на Білопільщину у цьому напрямку 15 млн грн.

Також читайте:

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube