Володимир Токар узяв участь у сесії Білопільської районної ради

26 лютого 2019 року відбулося пленарне засідання 31-ї сесії Білопільської районної ради сьомого скликання, участь у якому взяв голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

Перед початком пленарного засідання Володимир Токар та заступник голови районної ради Володимир Відуєв вручили депутату Білопільської районної ради Сергію Дуню орден «За вірність народу України» і Почесну грамоту за вагомий особистий внесок у становлення, розбудову, процвітання України, активну громадянську позицію, підписану першим Президентом України Леонідом Кравчуком. 

Також загалу представили Сергія Тимченка, якого нещодавно було призначено начальником 20-ї державної пожежно-рятувальної частини управління ДСНС України в Сумській області.

Голова обласної ради поспілкувався з районними депутатами. У спільному діалозі обговорили коло проблем Білопільщини та можливі шляхи їх вирішення.

«І обласна, і районні ради, перш за все, мають дбати про достойний рівень життя людей, які живуть на Сумщині, - наголосив Володимир Токар. – Тому дуже важливо, аби керівництво районних органів місцевого самоврядування та депутати не залишалися наодинці з проблемами, а зверталися до обласної ради. Наші двері завжди відкриті і ми готові до спілкування, порад та вирішення спільних проблем».

Також читайте:

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube