Олександр Будник ініціює ремонт доріг на Великописарівщині

Депутати обласної ради підтримали запит голови фракції «Відродження» Олександра Будника щодо проведення в 2019 році ремонту доріг на території Великописарівщини.

До обранця звернулися голови Ямненської, Добрянської та Розсошівської сільських рад з проханням вирішити питання оновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення: О 190307 Вільне-Ямне-/Т-17-05/ по с. Ямне; О 190306 Копійки-Розсоші-/Р-45/; Т-19-30/Т-17-05/-Добрянське-Сидорова Яруга.

Ці дороги мають стратегічне значення у розвитку інфраструктури та економіки Великописарівщини, ними здійснюються пасажирські та вантажні перевезення, підвезення дітей до шкіл, але стан шляхів вкрай незадовільний.

Усвідомлюючи важливість питання, вказані сільські ради проявили готовність долучитися до співфінансування ремонтних робіт.

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube