telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумах відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад

Захід відбувся в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад. Присутні обговорювали реформу місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні.

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко привітала учасників майстерні і зазначила, що подібні заходи дають можливість посадовцям удосконалювати свої знання, спілкуватися, ділитися досвідом. На думку Тетяни Іванівни дуже є важливим той факт, що Асоціація залучає фахівців, які можуть донести інформацію до представників органів місцевого самоврядування, якої інколи не вистачає на місцях.

«Сьогоднішня фахова майстерня важлива в контексті тих змін, які будуть відбуватися у поточному та наступному роках в нашій державі. Якщо ми вже звикли до реформи місцевого самоврядування, то на місцях ще досить складно говорити про процеси змін адміністративно-територіального устрою, процеси, які тягнуть за собою укрупнення районів. Упевнена, що ми отримаємо фахову консультацію, і ви зможете задати модератору запитання, які вас хвилюють», - наголосила Тетяна Головко і побажала учасникам фахової майстерні плідної роботи.

Модератор Олександр Даниленко подякував керівництву обласної ради за запрошення, ознайомив присутніх із проблемними аспектами процесу об’єднання ОТГ, питаннями державної підтримки регіонального розвитку у 2019 році, новими засадами адміністративно-територіального устрою України. Учасники заходу проаналізували нормативно-правову базу на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Фахова майстерня пройшла в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми мали змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.  

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 26 лютого 2019, 16:44

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top