telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

У Сумах відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад

Захід відбувся в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад. Присутні обговорювали реформу місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні.

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко привітала учасників майстерні і зазначила, що подібні заходи дають можливість посадовцям удосконалювати свої знання, спілкуватися, ділитися досвідом. На думку Тетяни Іванівни дуже є важливим той факт, що Асоціація залучає фахівців, які можуть донести інформацію до представників органів місцевого самоврядування, якої інколи не вистачає на місцях.

«Сьогоднішня фахова майстерня важлива в контексті тих змін, які будуть відбуватися у поточному та наступному роках в нашій державі. Якщо ми вже звикли до реформи місцевого самоврядування, то на місцях ще досить складно говорити про процеси змін адміністративно-територіального устрою, процеси, які тягнуть за собою укрупнення районів. Упевнена, що ми отримаємо фахову консультацію, і ви зможете задати модератору запитання, які вас хвилюють», - наголосила Тетяна Головко і побажала учасникам фахової майстерні плідної роботи.

Модератор Олександр Даниленко подякував керівництву обласної ради за запрошення, ознайомив присутніх із проблемними аспектами процесу об’єднання ОТГ, питаннями державної підтримки регіонального розвитку у 2019 році, новими засадами адміністративно-територіального устрою України. Учасники заходу проаналізували нормативно-правову базу на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Фахова майстерня пройшла в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми мали змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.  

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 26 лютого 2019, 17:44

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top