telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Обласні депутати вимагають повернути автобус сільським школярам

Депутати фракції «Відродження» в обласній раді вимагають забезпечити школярів Охтирщини автобусом до навчальних закладів райцентру.

Нагадаємо, дітлахи, які мешкають у селах Климентове, Поділ, Сосонка, останні 10 років їздили до школи рейсовим автобусом, який курсував ділянкою Охтирка–Стара Іванівка. Однак через жахливий стан доріг з минулого навчального року перевізник відмовився обслуговувати маршрут.

«Тепер діти долають безліч перешкод. Більшості з них потрібно пішки пройти 3-5 км до автобусної зупинки в с. Климентове – жвавою трасою Суми–Харків, у зимовий період. Якщо поталанить сісти в маршрутку (що буває нечасто), то попереду в школярів – ще 9 км шляху. Чи не занадто складна у них дорога до знань?», – аргументував актуальність потреби депутат фракції «Відродження» Анатолій Тронь.

Разом із колегою-однопартійцем Юрієм Меєровичем обранець звернувся до голови Сумської ОДА з вимогою нарешті звернути увагу на проблеми сільських дітей та відновити перевезення на автобусному маршруті Охтирка– Стара Іванівка–Охтирка.

Відповідний запит був підтриманий депутатами на сесії обласної ради.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top