УАРОР збирає пропозиції для врегулювання на законодавчому рівні культурної сфери

Українська асоціація районних та обласних рад збирає пропозиції для врегулювання питань культурної сфери на законодавчому рівні. Збір триває до 5 березня.

Так, на основі дописів, УАРОР надаватиме пропозиції до законопроектів «Про культуру» та «Про місцеве самоврядування в Україні».

Слід звертати увагу на ті проблеми та формувати такі ідеї, що досі не вирішенні чинним законодавством. Зокрема, мова йде про розподіл та виконання повноважень на різних рівнях влади.

Пропозиції треба надсилати на адресу електронної скриньки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з приміткою «Пропозиції до законопроектів  у сфері культури».

Нагадаємо, сьогодні Уряд оприлюднив план реалізації нового етапу децентралізації. Згідно з документом, Українська асоціація районних та обласних рад, серед інших, визначена відповідальною за пункт плану про розмежування повноважень.

Також читайте:

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube